Chyby ve vánoční výzdobě, kterým je třeba zabránit příští svátek

Vánoční výzdoba vám může zaručit pocit maximálního štěstí. Naneštěstí vás může někdy také znepokojit. Tyto ozdobné kousky vám mohou někdy přinést určité nejasnosti, zda váš dům bude nebo nebude vypadat tak krásný, jako čekáte.

Z nějakého důvodu existují případy, kdy se prostě něco nevypadá dobře, ale zdá se, že se nemůžete zjistit co to je. Dobrá zpráva je, že odborníci si snadno všimnou, jestli něco není v pořádku. Níže uvádíme některé z nejběžnějších chyb vánoční výzdoby, kterým se musíte vyhnout, aby byly následující svátky v sezóně skutečně slavnostní a šťastné.

Vaše ozdoby jsou příliš staré

Držte se dál od toho obávaného sériového vzhledu. Dodejte svůj osobití vzhled a nakupujte podle něho ozdoby. Ke svým stávajícím dekoracím můžete například přidat skutečné květiny, zeleň, třpytivé světla nebo hezké stužky.

Vánoční výzdoba
Snažte se zachovat souvislost témat a umístěte své vánoční ozdoby do strategických částí

Váš svátečný nepořádek se hromadí

Nikdy nesmíte mít pocit, že musíte použít každý kousek v každém koutě, rohu každé místnosti vašeho domu. Snažte se udržovat téma stejné a vánoční výzdobu Miravila umístěte na strategická místa, aby byly věci elegantnější a rozmarnější.

Vánoční výzdoba & 1. adventní neděle

Důležitým pravidlem při zdobení je vždy pamatovat na to, že lidské oko potřebuje nějaké místo na odpočinek. To znamená, že není nic špatného na tom, že se nepoddáte pokušení zdobit všechny stoly a stěny. Tímto způsobem dosáhnete harmoničtější a vyváženější vzhled.

Převládá obvyklá zelená a červená téma

Myslete mimo konvence a nebojte se odlišit od ostatních. Proč namísto staré dobré zelené a červené barvy, zkusit trochu změnu? Přidejte ozdobné kousky v jasných a živých barvách hořčicové žluté, fuchsie a tyrkysové barvy. Dokončete to dotyky mědi, stříbra a zlata.

Nadměrné ozdoby venku

Pokud jde o exteriérovou vánoční výzdobu, vždy udržujte věci elegantní. Držte se jedny témy, která bude obsahovat rafinovanější vzhled. Například můžete použít jednoho sněhuláka jako hlavní kontaktní místo namísto umělých sobů. Spojte barvy červené, krémové a bílé a vytvořte tak temperamentní téma zimní krajiny zázraků, která je sofistikovaná a kouzelná.

Vůbec ne na opětovné použití

Je čas, abyste pokaždé přestali kupovat nové dekorace. Místo toho, proč neprojdete suterénem, ​​podkrovím, skříní a kuchyňskými skříňkami na nějaké zajímavé textury a nádoby různých tvarů a velikostí. Ohromující salátová mísa naplněná ozdobami jasných barev bude určitě vypadat perfektně na vašem konferenčním stolku. Křišťálové sklenice mohou fungovat i jako svícny nebo vázy. Možností  je nekonečné množství, pokud se snažíte dívat na své staré věci z nové perspektivy.

Nepoužíváte vůně

Nakonec vánoční výzdoba by neměla být pouze pastvou pro vaše uši, oči a chuťové pohárky, neboť by měla být pastvou i pro váš nos. Chcete-li získat tuto čistou zimní vůni, přidejte do svých aranžmá aromatické vždy zelené rostliny jako jalovec, eukalyptus, cedr a borovice. Každý den je zavlažujte vodou.

Související články:

Posts created 7

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top