Zkontrolujte doménu

Při otevírání domény vyšší úrovně je požadavek, aby byly poskytnuty vhodné kontaktní informace. Zatímco někteří lidé mohou dát své správné údaje, ostatní je mohou skrýt za účelem ochrany osobních údajů. Takto poskytnuté kontaktní informace nám odkazují na WHOIS info a jsou zveřejněny online. Poskytování falešných informací WHOIS je nezákonné. Tento článek bude zkoumat online služby, které můžete použít ke kontrole historie záznamů WHOIS.

DomainTools

Jedná se o web, který poskytuje řadu špičkových online nástrojů, které mohou pomoci při provádění výzkumu o doméně. To může velmi pomoci při učení minulých záznamů WHOIS pro doménu. Pro přístup k této službě je však nutné se zaregistrovat prostřednictvím profesionálního předplatného, které se platí měsíčně.

Domény

Použití tohoto nástroje je poměrně snadné, vyžaduje se pouze zadání názvu domény a kliknutí na tlačítko “vyhledat”. Ti, kteří nejsou členy, mohou mít velmi omezený přístup k podrobnostem. Například mohou být využity informace o významných změnách a procentu údajů o vlastnictví. Profesionální členové naopak získají přístup ke každému detailu o vlastnictví doménového jména.

REG.COM

Toto je ruské doménové jméno, které rovněž nabízí historickou službu WHOIS obsaženou v sekci webových nástrojů. Tuto službu však bohužel nemůžete využít k celkové informaci týkající se historie domény, pokud ji nezakoupíte. Nicméně není to drahé. Například historie WHOIS s jednou doménou stojí 165 RUB, což je přibližně 2,80 dolarů.

Domény

Předpokládejme, že jste ochotni učinit rozhodnutí o koupi. Pak stačí vytvořit účet a odeslat platbu. Poté se můžete přihlásit a kliknout na tlačítko “Všechny nalezené” vpravo nahoře. Poté zvolte “Moje historie WHOIS”. Výhodou této služby je, že poskytuje mnohem více detailů ve srovnání s DomainTools.

DomainHistory.net

Jedná se o jednoduchý web, který poskytuje informace o doméně týkající se současných i minulých detailů WHOIS. Chcete-li službu používat, zadejte název domény a klikněte na tlačítko pro vyhledávání. Na stránkách s výsledky budou zobrazeny minulé údaje WHOIS.

Program nabízí profesionální členství za cenu 29,99 dolarů měsíčně. Bezplatný 30denní přístup k službě je rozšířen i na nové klienty. Nicméně, neexistovaly žádné jasné informace o tom, jak 30denní bonus funguje.

WhoisMind

Toto je web, který poskytuje informace WHOIS zdarma. Ve skutečnosti jsou všechny další online služby nabízené na tomto webu zdarma. Chcete-li, aby někdo získal služby, má klíč v názvu domény v rámci webu a pak klikněte na tlačítko Whois. Potom můžete klepnout na kartu Historie WHOIS a získat přístup k minulým údajům WHOIS.

HosterStats

HosterStats je další nástroj, který lze použít k získání věcných informací o doméně. Poskytuje informace o doméně pro více než pět milionů poskytovatelů hostingu v závislosti na jejich názvech serveru. Všechny informace od z roku 2000 jsou zdarma.

Přečtěte si článek o tématu firemní dárky.

Související články:

    Nebyl nalezen
Posts created 7

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top