Základy firemních dárků

Existují určité časy v roce, kdy je firemní dárek povinnou nutností, dáte je novým klientům, dodavatelům, dárky posíláte jako “děkuji” a nakonec dárcům zaměstnancům a manažerům, ale seznam nemusí nutně skončit tam. Nyní byste se možná zajímali, proč jsou firemní dárky tak důležité, že špatný dárek skončí v dolní zásuvce, kde jen shromažďuje prach a v nejhorším případě by mohla skončit urážkou potenciálního velkého klienta nebo vedoucího podniku.

Nezůstávejte však zoufalí, existují dobré zprávy, existují vynikající firemní dárky, které všichni dávají, které ocení všichni a které pomůžou posílit pracovní vztahy v kanceláři. Pravdou je, že v dnešní době dávání firemních dárků nikdy nebylo snadnější díky pomoci internetu a mnoha internetových obchodů nabízejících téměř neomezený výběr možností, které vám pomohou.

Firemní dárky

Jaké jsou nejlepší obchodní dary

I když máme tolik možností, může být dobrá věc, když se nejprve naučíte procházet několika alternativami, a nakonec udělat správnou volbu. A my jsme tady, abychom vám sdělili všechny základní informace, které musíte předem znát, abyste se mohli rozhodnout.

Podle odborníků jsou toto ty nejlepší firemní dárky:

  1. Pohlednice a kalendáře.
  2. Dárkové poukazy. (Obchody a restaurace)
  3. Značkové položky.
  4. Charitativní dary. (Jménem)
  5. Dárkový koš s ovocem a/nebo potravinami.
  6. Květiny a/nebo rostliny, víno nebo jiné drahé likéry.

Kontrola podnikové politiky

Před zakoupením jakéhokoli firemního dárku možná budete chtít přehodnotit, jaká politika vaše společnost zahrnuje dárcovství, někdy existuje limit týkající se cenové hodnoty, tvaru a v některých případech jsou dokonce některé položky zakázány.

Firemní dárky

Určení preferencí

Pokud jde o podnikatelský dárek, který mu dává nejtěžší aspekt, je skutečnost, že je téměř nemožné poznat své klienty na osobní úrovni, aby přesně věděli, co byste mohli očekávat. Nejlepším řešením je přímo kontaktovat svého klienta a zeptat se ho, co by chtěl.

Musí být počítáno s kulturními rozdíly

Ať už kupujete dárek pro klienta či zaměstnance, musíte vzít v úvahu jejich zemi původu a jejich víru. Například je-li váš zaměstnanec čínského původu, nikdy nesmíte dar zabalit v bílém papíru, neboť pro ně to znamená “smrt”.

Nejvyšší kvalita

Dalším aspektem, který je třeba při výběru firemního dárku zvážit, je, aby se ujistil, že jsou vždy od zavedené značky, protože bude reprezentovat vaši společnost. Nemusíte jít přes rozpočet, ale ujistěte se, že váš dárek je špičková kvalita.

Pohlednice psané rukou jsou dobrou volbou

Nemusíte nutně opouštět myšlenku používání standardní pohlednice “Hallmark”, nicméně místo toho, abyste ji jen podepsali, přidejte několik vlastních slov, a tím celá věc je více osobní a lepší.

Vybavte svůj dům světly? Pak si přečtěte následující článek o tématu o LED světly.

Související články:

    Nebyl nalezen
Posts created 7

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top