Sponky v příčescích

Móda se časem mění a vy s ní musíte držet krok, zejména co se týče účesů. Podívejme se, jak mohou v tomto ohledu pomoci příčeskům sponky. Prodloužení vlasů se sponkami se používá k přidání okamžitého objemu nevýrazným vlnkám. Aplikace a smíchání vlasů pro přirozený plný vzhled vyžaduje určité umění.

Jak na příčesky se sponkami

Následuje podrobný průvodce jak na příčesky se sponkami:

  1. krok: První, začněte s čištěním a sušením vlasů. Mastnota v oblasti kořínků vlasů může ztížit pohodlné zajištění vašich sponek.
  2. krok: Pomocí prstů si vlasy rozdělte od ucha k uchu. Úseky nemusí být zcela rovné.
  3. krok: Pomocí velké spony zajistěte zbývající vlasy na vrchu hlavy.
  4. krok: Vytvořte pramínek na připevnění sponky tak, že použijete na to hřebínek. Před zahájením zapínání vlasů nechte část pramínku vlasů pohodlně vlát. Pro zajištění úchopu ho nastříkejte lakem na vlasy.
  5. krok: Vezměte sponku do soupravy a odepněte úchytky připravené k připnutí do vlasů. Ujistěte se, že jsou zuby zcela zatlačeny přes část vlasů, aby byli vlasy bezpečně zamknuty.
  6. krok: Po namontování sponek se podívejte na zadní část hlavy zrcadlem, abyste se ujistili, že nedochází k něčemu nechtěnému.

Tipy na příčesky se sponkami

Pokud vložíte méně pramínku vlasů, usnadní vám to úpravu účesu a pocit jistoty. Na druhou stranu s menším počtem sponek se dá účes udělat rychleji, práce s menším počtem kusů je mnohem lehčí. 1 x 100 g útkových vlasů je obvykle vhodný pro většinu lidí na každodenní použití. Na víkendy je možné přidat další vlasy, když je dost času na styling.

Příčeskům sponky

Pokud si příčesky budete připínat výše na hlavě, snadněji se spojí s vašimi vlasy. Stačí investovat do kvalitního klipu do kousku, který má zcela bezproblémové spojení.

Jak správně pečovat o příčesky

Jak jsme viděli, prodloužení vlasů je jednoduchý způsob, jak vašim vlasům okamžitě dodat na délce a objemu, pouze pokud se o ně správně staráte. Existují jednoduché způsoby, jak zajistit, aby vaše rozšíření vypadaly a cítili se co nejlépe.

Udržujte je hladké

Kartáče vyčistěte hladce a bez zamezující zaplétání. Použijte smyčkovou kartáč, protože jsou záměrně vyrobeny na kartáčování prodlužování vlasů. Smyčková kartáč by klouzala po vlasech a nezachytila ​​by se tam, kde jsou připevněny k vaší hlavě.

Buďte něžní

Jemně připínejte a oddělte, abyste si nepoškodili vlasy. To také dá vašim příčeskům nejlepší šanci zůstat neporušené a neulomíte při vazbě.

Udržujte je čisté

Pokud si je myjete tak často jako vlasy, vyschnou vám, protože přírodní olej z vaší hlavy se k nim nedostane tak snadno. Používejte jemný šampon bez obsahu síranů, který pomáhá udržovat vazby neporušené. Po šamponování zkoušky se hluboko hydratační maskou, aby byly hladké a lesklé.

Vyzkoušejte na noc copánek

V noci si příčesky zavažte do volného nízkého copánku, aby se během spánku nezamotaly. Před spaním si naneste na vlasy lehký olej na vlasy, který jim dodá extra vlhkost a zabrání vysušení konečků.

Závěrem lze říci, že móda u dam se často popisuje na základě oblékání a vlasů. Tento článek byl zaměřen na vlasy. Doufáme, že uplatníte dané doporučení. Tímto způsobem budete vypadat nádherně a vždy v módě.

Související články:

Posts created 7

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top